23 Eylül 2018

Football Manager 2018


Football Manager 2018 (kısaca FM18), Sports Interactive tarafından geliştirilen Sega tarafından yayınlanan bir futbol menajerlik oyunudur. Oyun, 10 Kasım 2017'de Microsoft Windows, macOS ve Linux için dünya çapında piyasaya sürülmüştür. (Vikipedi)


Futbolun bir fikir oyunu olduğunu ve herkesin bir fikri olduğunu söylerler, ama burada sadece sizin fikriniz geçerli.

Kiminle sözleşme imzaladığınız ve kimi sattığınızdan bütçenizi nasıl yönettiğinize kadar uzanan kararları artık siz veriyorsunuz. Taktiklerinizi elinizdeki oyunculara göre mi oluşturacaksınız, yoksa onları futbolun nasıl oynanması gerektiğiyle ilgili vizyonunuz doğrultusunda eğitecek misiniz? Kimi seçtiğiniz ve kimi yedek kulübesinde bıraktığınız takımınızın uyumunu etkileyecek ve bunu yönetmek size kalmış. Her karar sizi etkileyen bir sonuç doğuracak.

İyi bir iş çıkarırsanız şovun yıldızı olacak, gazete manşetlerine adınızı yazdırıp sosyal medyadaki trendlere damganızı vuracaksınız. Adınızı futbol tarihine yazacaklar, tabii başarılı olursanız.

Saha içinde ve saha dışında hepsi de sürükleyici futbol dünyasının bir bileşeni olan benzersiz seçeneklerle ne tür bir menajer olmak istediğinizi belirlemenin vakti geldi.

  • En büyük 50 futbol ülkesinde hünerlerinizi deneyin 
  • Dünyanın en iyi 2500 kulübünden herhangi biriyle şampiyon olun 
  • 600.000'in üzerinde gerçek oyuncu ve personelden oluşan transfer pazarında kazanmaya çalışın 
  • Futbol vizyonunuzun gözlerinizin önünde hayat buluşunu izleyin 

Satın alınan tüm Football Manager 2018'lerin yanında PC/Mac ve Linux için Football Manager Touch 2018'in ücretsiz bir kopyası verilecektir.

STEAM
BU SEZONDAKİ YENİLİKLER

Takım Dinamiği
Uyumlu bir kadro, sahada daha iyi sonuçlar sergiler. Oyuncularınız arasında sahada ve saha dışında ortaklık kurarak ve iyi bir soyunma odası atmosferi yakalayarak kadronuzun en iyi performansı göstermesini sağlayabilirsiniz.

Canlı Maç Günü
Yepyeni bir grafik motoru serinin geçmişindeki en iyi aydınlatmanın, stadyumların ve oyuncu modellerinin yanı sıra fikstürlerinizi hayata geçiren daha şık maç arayüzü ve modernleştirilmiş bir sunum üretiyor.

Gerçeklere Dayanan Oyuncu Araştırma Sistemi
Daha geniş oyuncu araştırma seçenekleriyle bir araya geldiğinde size olası anlaşmalarla ilgili daha iyi bir genel bakış sağlayan daha ayrıntılı veri analizi dahil olmak üzere dünyanın en büyük kulüpleri tarafından kullanılan tekniklerin gerçek hayatı yansıtan bir temsili.

Spor Bilimi
Yeni Tıp Merkezi, kadronuzun sakatlık durumuyla ilgili daha eksiksiz bir genel bakış sunarken sağlık ekibiniz oyuncuların sakatlık riski ve antrenman sırasında oluşan sakatlıklardan nasıl kaçınılacağı konusunda geri bildirim sağlar.

Taktikler
Yeniden tasarlanmış taktik ekranının merkezinde analiz bulunmaktadır. Bu, taktiğinizin işe yarayıp yaramadığı konusunda size net bilgiler sağlar. Yeni maç öncesi brifing gelecek fikstür için daha iyi hazırlanmanıza olanak tanırken yeni oyuncu rolleri size oyuncularınızı kullanmak için daha fazla yol sunar.


Fantezi Draft
Akış için harika olan bir arayüz ve Fantezi Draft deneyimini kendinize göre uyarlamanıza yardımcı olan yeni ayar seçenekleriyle yeniden tasarlanmıştır ve daha yüksek bir kadro bütçesi ve bir Hızlı Başlangıç seçeneği içerir.

Futbol Zekâsı
Abartılı transfer ücretlerini ve sözleşme değerlerini yansıtan daha gerçekçi bir transfer pazarı, büyük anlaşmaları yapmanıza yardımcı olacak daha fazla madde ve oyun dünyasından daha bağlamsal bilgileri göz önünde bulunduran daha akıllı transfer ve kurul AI'si.
(STEAM)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), 7 (SP1), 8/8.1, 10 (1703/Creators Update) - 64-bit or 32-bit
İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz +
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

STEAM
RESMİ SİTE: https://www.footballmanager.com/games/football-manager-2018

İndir:
_https://saglamindir.net/football-manager-fm-2018-indir_
Torrent...(1.6 GB) : _http://itorrents.org/torrent/AA09DABD2783B042196B85E1BF447598DBFB53CF.torrent_