13 Ocak 2019

Desperados: Wanted Dead or Alive

Steam
"Desperados: Wanted Dead or Alive", bir macera oyunu. Film tabanlı ve hikaye odaklı bir atmosferi gerçek zamanlı taktik oyununun entelektüel mücadelesiyle birleştiren ilk strateji oyunu.

Bu batı tarzı oyunla, olağanüstü ve gerçek zamanlı oynanan bir strateji ve taktik oyunu keşfedin. 6 paralı askerden oluşan bir takımın sorumlusu sizsiniz ve görevlerinizi tamamlamak için bir yol bulmalısınız: Bir düşman kalesine sızarak, bir takım üyesini kurtararak veya bir pusudan kaçarak ... 6 kahramanın farklı yeteneklerini kullanarak onlara liderlik et.

Hikaye
El Paso, Meksika sınırına yakın güneybatı Amerika Birleşik Devletleri'nde tipik bir Vahşi Batı kasabası. 1881 yılıdır. Son birkaç ay boyunca, ünlü demiryolu şirketi Twinnings & Co'ya ait trenler, bir dizi baskın ve pusuda hedef olmuştur. Şirketin yönetimi yeterince karar verdi ve baskınlara son vermek zorunda kaldılar. Sorumlu çetenin liderini yakalayan herkes için 15.000 dolarlık bir ödül teklif ettiler.

Ama El Paso'nun içinde ve çevresinde hiç kimse, haydutların kudretinin üstesinden gelecek cesarete sahip değil, bu yüzden haydutlar tren üstüne tren soymaya devam ediyor. Yerel Mareşal bile onlardan uzak duruyor.

Sadece bir yabancı, bazı şeyleri değiştirmek üzere kasabaya gidiyor. Ödül avcısı John Cooper, demiryolu şirketlerinin sorunlarını sonlandırmak için yerel Twinnings & Co yöneticisini ziyaret ediyor. Eski ortaklarından oluşan bir çete toplar ve haydutlara savaş ilan eder. Ama onu takip edenlerle birlikte güney Amerika Birleşik Devletleri'nin yarısı boyunca yol katedecek olan Cooper, kısa sürede bu görevde hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Temel Özellikler
Tembel ve korkak hayduttan korkutucu paralı askere kadar farklı profillere sahip 20'den fazla düşman.
Gerçek zamanlı olarak yönetmek için, her biri kendine özgü özellikleri olan 6 karakterden oluşan bir ekip.
25 farklı seviye, nefes kesen sinematik geçiş sahneleri ve manzaraları ile tırnak yedirten entrikalar sunar. İnanılmaz yapay zeka!
Her bir düşman istihbarat, cesaret, nişancılık, alkole direnç vb. dahil olmak üzere 10 farklı kriterde sıralanır.
Farklı ayarlar dizisi: gündüz, gece vakti, fırtına, alacakaranlık, köyler, hayalet kasabalar, kaleler, altın madenleri, salonlar, hapishaneler, tekneler, oyuncunun hikayeye gerçekten girmesine izin veren 6 eğitim seviyesi. (oynasana.com)

Intro - Gameplay

İndir:
Torrent - Google Drive - Mega Nz -