5 Nisan 2020

Undermine

Steam
UnderMine'ın derinliklerine dalın ve sırlarını keşfedin, her seferinde bir köylü! UnderMine, dövüş ve zindanlarla rpg benzeri ilerlemeyi harmanlayan bir aksiyon-macera oyunudur. Altını kaz, öl, kendini geliştir ve tekrar dene! Her seferinde yeni bir deneyim için bir araya getirilen ve istiflenen kutsal emanetler, iksirler, kutsamalar ve lanetler dahil yüzlerce öğeyi keşfedin. Tehlikeli patronlara meydan okuyun ve maceranız için yeni yükseltmeler sağlayan yardımcı karakterleri kurtarın. Undermine sakinlerinin şifreli mesajlarını deşifre edin ve zindanın kalbindeki gizemi ortaya çıkarın.

Bu mükemmel macerayı gerçekleştirmek için kalıntıları, iksirleri, duaları, kutsamaları ve hatta lanetleri keşfedin. Bir yıkım tanrısı köylüsü yapmak için öğelerin fırlayıp birbirleriyle birleşmesini izleyin.

Kurtarılması gereken arkadaş canlısı (ve bazı düşmanca) karakterleri keşfedin. Onları güvenli bir şekilde madenin merkezine geri götürdükten sonra, ilerleme boyunca kullanılabilecek güçlü yükseltmeler sunacaklar.

Yüzlerce sırrı keşfetmek için her kuytu köşeyi keşfedin. Her katın heykellerinin, kayalarının ve duvarlarının arkasında yeni kalıntılar, iksirler, karakterler ve hikaye parçaları yatmaktadır.

UnderMine'ın her alanı, planlamayı, sabrı, stratejiyi ve beceriyi test edecek bir (veya daha fazla!) ölümcül patron içerir. İyi hazırlanın çünkü zorlu bir test sizi bekliyor!

İndirme linkleri:

Torrent

Rar file